Portiekflat Johan Greivestraat 4 Amsterdam

Johan Greivestraat 4, 1061 AV Amsterdam

76 m² Bouwjaar 2024 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Johan Greivestraat 4 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
2128 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€620.000 tot €720.000
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Johan Greivestraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan Greivestraat 4

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

6030 Inwoners
2550 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2385 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Overtoomse Veld-Noord
23% Koopwoningen
17.938 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johan Greivestraat 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Johan Greivestraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan Greivestraat 4?

De prijsindicatie voor Johan Greivestraat 4 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Overtoomse Veld-Noord is €443.000. Dat komt neer op circa €5.829 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan Greivestraat 4 zich tot de wijk Overtoomse Veld-Noord?

Johan Greivestraat 4 is een portiekflat van 76 m² in de wijk Overtoomse Veld-Noord. De buurt telt 2.385 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.938 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan Greivestraat 4?

Johan Greivestraat 4 is een portiekflat in Overtoomse Veld-Noord, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Johan Greivestraat 4 vergeleken met de buurt?

Johan Greivestraat 4 heeft 76 m² woonoppervlakte en 2128 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Overtoomse Veld-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan Greivestraat 4 en wat betekent dat?

Johan Greivestraat 4 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Johan Greivestraat 4?

Johan Greivestraat 4 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Overtoomse Veld-Noord?

De wijk Overtoomse Veld-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overtoomse Veld-Noord?

Vanuit Johan Greivestraat 4 in Overtoomse Veld-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1 km.