Streetview Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4 Amsterdam

Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4, 1061 AG Amsterdam

48 m² Bouwjaar 2018 Label APLUS

Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
48 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1245 Inwoners
1120 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
282 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Lucas/Andreasziekenhuis e.o.
6.927 Inwoners per km²

Locatie van Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4

Wat is de geschatte woningwaarde van Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4?

De gemiddelde woningwaarde in Lucas/Andreasziekenhuis e.o. is €366.000. Dat komt neer op circa €7.625 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4 zich tot de wijk Lucas/Andreasziekenhuis e.o.?

Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4 is een appartement van 48 m² in de wijk Lucas/Andreasziekenhuis e.o.. De buurt telt 282 woningen. De bevolkingsdichtheid is 6.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4?

Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4 is een appartement in Lucas/Andreasziekenhuis e.o., gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4 vergeleken met de buurt?

Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4 heeft 48 m² woonoppervlakte. In Lucas/Andreasziekenhuis e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4 en wat betekent dat?

Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4 heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Lucas/Andreasziekenhuis e.o.?

De wijk Lucas/Andreasziekenhuis e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lucas/Andreasziekenhuis e.o.?

Vanuit Van de Sande Bakhuijzenstraat 2 E4 in Lucas/Andreasziekenhuis e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.5 km.