Bovenwoning Jan Tooropstraat 97 Amsterdam

Jan Tooropstraat 97, 1061 AA Amsterdam

66 m² Bouwjaar 2019 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Jan Tooropstraat 97 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
218 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Jan Tooropstraat 97

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Tooropstraat 97

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
100.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
12.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
87.2%
CO₂-emissie
8.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

6030 Inwoners
2550 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2385 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Overtoomse Veld-Noord
23% Koopwoningen
17.938 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Tooropstraat 97

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jan Tooropstraat 97

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Tooropstraat 97?

De prijsindicatie voor Jan Tooropstraat 97 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Overtoomse Veld-Noord is €443.000. Dat komt neer op circa €6.712 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Tooropstraat 97 zich tot de wijk Overtoomse Veld-Noord?

Jan Tooropstraat 97 is een bovenwoning van 66 m² in de wijk Overtoomse Veld-Noord. De buurt telt 2.385 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.938 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Tooropstraat 97?

Jan Tooropstraat 97 is een bovenwoning in Overtoomse Veld-Noord, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jan Tooropstraat 97 vergeleken met de buurt?

Jan Tooropstraat 97 heeft 66 m² woonoppervlakte en 218 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Overtoomse Veld-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Tooropstraat 97 en wat betekent dat?

Jan Tooropstraat 97 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-05-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Tooropstraat 97?

Jan Tooropstraat 97 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Overtoomse Veld-Noord?

De wijk Overtoomse Veld-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overtoomse Veld-Noord?

Vanuit Jan Tooropstraat 97 in Overtoomse Veld-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1 km.