Bovenwoning (appartement) Pieter Calandlaan 486 Amsterdam

Pieter Calandlaan 486, 1060 TT Amsterdam

99 m² Bouwjaar 1998 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Pieter Calandlaan 486 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
99 m²
Inhoud
296 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pieter Calandlaan 486

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Calandlaan 486

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5865 Inwoners
2370 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
2102 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde De Aker-Oost
68% Koopwoningen
8.969 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Calandlaan 486

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pieter Calandlaan 486

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Calandlaan 486?

De prijsindicatie voor Pieter Calandlaan 486 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in De Aker-Oost is €584.000. Dat komt neer op circa €5.899 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Calandlaan 486 zich tot de wijk De Aker-Oost?

Pieter Calandlaan 486 is een bovenwoning (appartement) van 99 m² in de wijk De Aker-Oost. De buurt telt 2.102 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.969 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Calandlaan 486?

Pieter Calandlaan 486 is een bovenwoning (appartement) in De Aker-Oost, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pieter Calandlaan 486 vergeleken met de buurt?

Pieter Calandlaan 486 heeft 99 m² woonoppervlakte en 296 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Aker-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Calandlaan 486 en wat betekent dat?

Pieter Calandlaan 486 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter Calandlaan 486?

Pieter Calandlaan 486 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Aker-Oost?

De wijk De Aker-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Aker-Oost?

Vanuit Pieter Calandlaan 486 in De Aker-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 3 km.