Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 97 m²
Pond Sterlinglaan 86 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en een perceel van 97 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pond Sterlinglaan 86
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Aker-Oost is €584.000. Dat komt neer op circa €5.725 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPond Sterlinglaan 86 is een woonhuis van 102 m² in de wijk De Aker-Oost. De buurt telt 2.102 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.969 inwoners per km².
Pond Sterlinglaan 86 is een woonhuis in De Aker-Oost, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Pond Sterlinglaan 86 heeft 102 m² woonoppervlakte. Het perceel is 97 m². In De Aker-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Aker-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Pond Sterlinglaan 86 in De Aker-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pond Sterlinglaan 86: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij De Aker-Oost: restaurant (1.1 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Pond Sterlinglaan 86 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Aker-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.