Portiekwoning (appartement) H. Diesveldsingel 164 Amsterdam

H. Diesveldsingel 164, 1060 RL Amsterdam

76 m² Bouwjaar 1999 3 kamers 2 slaapkamers Label B

H. Diesveldsingel 164 is een portiekwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
228 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor H. Diesveldsingel 164

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel H. Diesveldsingel 164

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5865 Inwoners
2370 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
2102 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde De Aker-Oost
68% Koopwoningen
8.969 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van H. Diesveldsingel 164

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over H. Diesveldsingel 164

Wat is de geschatte woningwaarde van H. Diesveldsingel 164?

De prijsindicatie voor H. Diesveldsingel 164 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in De Aker-Oost is €584.000. Dat komt neer op circa €7.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt H. Diesveldsingel 164 zich tot de wijk De Aker-Oost?

H. Diesveldsingel 164 is een portiekwoning (appartement) van 76 m² in de wijk De Aker-Oost. De buurt telt 2.102 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.969 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op H. Diesveldsingel 164?

H. Diesveldsingel 164 is een portiekwoning (appartement) in De Aker-Oost, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is H. Diesveldsingel 164 vergeleken met de buurt?

H. Diesveldsingel 164 heeft 76 m² woonoppervlakte en 228 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Aker-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van H. Diesveldsingel 164 en wat betekent dat?

H. Diesveldsingel 164 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van H. Diesveldsingel 164?

H. Diesveldsingel 164 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Aker-Oost?

De wijk De Aker-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Aker-Oost?

Vanuit H. Diesveldsingel 164 in De Aker-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 3 km.