Maisonnette (appartement) Ladogameerhof 307 Amsterdam

Ladogameerhof 307, 1060 RG Amsterdam

83 m² Bouwjaar 2000 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Ladogameerhof 307 is een maisonnette (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
260 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ladogameerhof 307

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ladogameerhof 307

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
74.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
37.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
70.8%
CO₂-emissie
23.35 kg/m²

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4570 Inwoners
1985 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1761 Woningvoorraad
€531.000 Gem. woningwaarde De Aker-West
65% Koopwoningen
8.793 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ladogameerhof 307

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ladogameerhof 307

Wat is de geschatte woningwaarde van Ladogameerhof 307?

De prijsindicatie voor Ladogameerhof 307 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in De Aker-West is €531.000. Dat komt neer op circa €6.398 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ladogameerhof 307 zich tot de wijk De Aker-West?

Ladogameerhof 307 is een maisonnette (appartement) van 83 m² in de wijk De Aker-West. De buurt telt 1.761 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.793 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ladogameerhof 307?

Ladogameerhof 307 is een maisonnette (appartement) in De Aker-West, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ladogameerhof 307 vergeleken met de buurt?

Ladogameerhof 307 heeft 83 m² woonoppervlakte en 260 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Aker-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ladogameerhof 307 en wat betekent dat?

Ladogameerhof 307 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ladogameerhof 307?

Ladogameerhof 307 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Aker-West?

De wijk De Aker-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Aker-West?

Vanuit Ladogameerhof 307 in De Aker-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.