Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 286 m²
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Iseoplantsoen 43 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 286 m² en 5 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Iseoplantsoen 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Aker-West is €531.000. Dat komt neer op circa €3.218 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIseoplantsoen 43 is een woonhuis van 165 m² in de wijk De Aker-West. De buurt telt 1.761 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.793 inwoners per km².
Iseoplantsoen 43 is een woonhuis in De Aker-West, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Iseoplantsoen 43 heeft 165 m² woonoppervlakte. Het perceel is 286 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In De Aker-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Iseoplantsoen 43 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk De Aker-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Iseoplantsoen 43 in De Aker-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Iseoplantsoen 43: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij De Aker-West: restaurant (1.5 km), cafe (1.9 km).
Een woningrapport voor Iseoplantsoen 43 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Aker-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.