Tussenwoning Lomondlaan 14 Amsterdam

Lomondlaan 14, 1060 PL Amsterdam

110 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Lomondlaan 14 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 98 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
98 m²
Inhoud
366 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lomondlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lomondlaan 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
80.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
126.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.2%
CO₂-emissie
23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4570 Inwoners
1985 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1761 Woningvoorraad
€531.000 Gem. woningwaarde De Aker-West
65% Koopwoningen
8.793 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lomondlaan 14

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lomondlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Lomondlaan 14?

De prijsindicatie voor Lomondlaan 14 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in De Aker-West is €531.000. Dat komt neer op circa €4.827 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lomondlaan 14 zich tot de wijk De Aker-West?

Lomondlaan 14 is een tussenwoning van 110 m² in de wijk De Aker-West. De buurt telt 1.761 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.793 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lomondlaan 14?

Lomondlaan 14 is een tussenwoning in De Aker-West, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lomondlaan 14 vergeleken met de buurt?

Lomondlaan 14 heeft 110 m² woonoppervlakte en 366 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Aker-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lomondlaan 14 en wat betekent dat?

Lomondlaan 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lomondlaan 14?

Lomondlaan 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Aker-West?

De wijk De Aker-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Aker-West?

Vanuit Lomondlaan 14 in De Aker-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.