Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Inhoud
- 403 m³
- Kamers
- 4
Vätternkade 71 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vätternkade 71
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
6 kmDe prijsindicatie voor Vätternkade 71 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in De Aker-West is €531.000. Dat komt neer op circa €4.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVätternkade 71 is een appartement van 112 m² in de wijk De Aker-West. De buurt telt 1.761 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.793 inwoners per km².
Vätternkade 71 is een appartement in De Aker-West, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Vätternkade 71 heeft 112 m² woonoppervlakte en 403 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Aker-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vätternkade 71 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-05-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Vätternkade 71 heeft 4 kamers.
De wijk De Aker-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Vätternkade 71 in De Aker-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vätternkade 71: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.8 km.