Eindwoning Ben Lawers 60 Amsterdam

Ben Lawers 60, 1060 NN Amsterdam

96 m² Bouwjaar 1994 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Ben Lawers 60 is een eindwoning in Amsterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 115 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €530.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ben Lawers 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ben Lawers 60

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
117.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
150.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.8%
CO₂-emissie
26.12 kg/m²

Tuin
Ja (27.0 m²)

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4570 Inwoners
1985 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1761 Woningvoorraad
€531.000 Gem. woningwaarde De Aker-West
65% Koopwoningen
8.793 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ben Lawers 60

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ben Lawers 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Ben Lawers 60?

De prijsindicatie voor Ben Lawers 60 ligt rond €480.000 tot €530.000. De gemiddelde woningwaarde in De Aker-West is €531.000. Dat komt neer op circa €5.531 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ben Lawers 60 zich tot de wijk De Aker-West?

Ben Lawers 60 is een eindwoning van 96 m² in de wijk De Aker-West. De buurt telt 1.761 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.793 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ben Lawers 60?

Ben Lawers 60 is een eindwoning in De Aker-West, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ben Lawers 60 vergeleken met de buurt?

Ben Lawers 60 heeft 96 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Aker-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ben Lawers 60 en wat betekent dat?

Ben Lawers 60 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-04-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ben Lawers 60?

Ben Lawers 60 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 27 m².

Hoe is de woningmarkt in De Aker-West?

De wijk De Aker-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Aker-West?

Vanuit Ben Lawers 60 in De Aker-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.