Streetview Ibizastraat 17 Amsterdam

Ibizastraat 17, 1060 LR Amsterdam

206 m² Bouwjaar 2003 6 kamers Label A

Ibizastraat 17 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 386 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
386 m²
Inhoud
513 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ibizastraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ibizastraat 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5865 Inwoners
2370 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
2102 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde De Aker-Oost
68% Koopwoningen
8.969 Inwoners per km²

Locatie van Ibizastraat 17

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ibizastraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Ibizastraat 17?

De prijsindicatie voor Ibizastraat 17 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in De Aker-Oost is €584.000. Dat komt neer op circa €2.835 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ibizastraat 17 zich tot de wijk De Aker-Oost?

Ibizastraat 17 is een woonhuis van 206 m² in de wijk De Aker-Oost. De buurt telt 2.102 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.969 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ibizastraat 17?

Ibizastraat 17 is een woonhuis in De Aker-Oost, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ibizastraat 17 vergeleken met de buurt?

Ibizastraat 17 heeft 206 m² woonoppervlakte en 513 m³ inhoud. Het perceel is 386 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In De Aker-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ibizastraat 17 en wat betekent dat?

Ibizastraat 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ibizastraat 17?

Ibizastraat 17 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in De Aker-Oost?

De wijk De Aker-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Aker-Oost?

Vanuit Ibizastraat 17 in De Aker-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 3 km.