Bovenwoning Stolwijkstraat 26 2 Amsterdam

Stolwijkstraat 26 2, 1059 XX Amsterdam

53 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Stolwijkstraat 26 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
170 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Stolwijkstraat 26 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stolwijkstraat 26 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
161.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2530 Inwoners
1525 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1469 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Aalsmeerwegbuurt-West
43% Koopwoningen
25.832 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stolwijkstraat 26 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Stolwijkstraat 26 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Stolwijkstraat 26 2?

De prijsindicatie voor Stolwijkstraat 26 2 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-West is €522.000. Dat komt neer op circa €9.849 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stolwijkstraat 26 2 zich tot de wijk Aalsmeerwegbuurt-West?

Stolwijkstraat 26 2 is een bovenwoning van 53 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-West. De buurt telt 1.469 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.832 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stolwijkstraat 26 2?

Stolwijkstraat 26 2 is een bovenwoning in Aalsmeerwegbuurt-West, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Stolwijkstraat 26 2 vergeleken met de buurt?

Stolwijkstraat 26 2 heeft 53 m² woonoppervlakte en 170 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stolwijkstraat 26 2 en wat betekent dat?

Stolwijkstraat 26 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-12-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stolwijkstraat 26 2?

Stolwijkstraat 26 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Aalsmeerwegbuurt-West?

De wijk Aalsmeerwegbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalsmeerwegbuurt-West?

Vanuit Stolwijkstraat 26 2 in Aalsmeerwegbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.