Bovenwoning (appartement) Stolwijkstraat 19 2 Amsterdam

Stolwijkstraat 19 2, 1059 XS Amsterdam

54 m² Bouwjaar 1929 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Stolwijkstraat 19 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
178 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Stolwijkstraat 19 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stolwijkstraat 19 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.66
CO₂-emissie
2425.67 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2530 Inwoners
1525 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1469 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Aalsmeerwegbuurt-West
43% Koopwoningen
25.832 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stolwijkstraat 19 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Stolwijkstraat 19 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Stolwijkstraat 19 2?

De prijsindicatie voor Stolwijkstraat 19 2 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-West is €522.000. Dat komt neer op circa €9.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stolwijkstraat 19 2 zich tot de wijk Aalsmeerwegbuurt-West?

Stolwijkstraat 19 2 is een bovenwoning (appartement) van 54 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-West. De buurt telt 1.469 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.832 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stolwijkstraat 19 2?

Stolwijkstraat 19 2 is een bovenwoning (appartement) in Aalsmeerwegbuurt-West, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stolwijkstraat 19 2 vergeleken met de buurt?

Stolwijkstraat 19 2 heeft 54 m² woonoppervlakte en 178 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stolwijkstraat 19 2 en wat betekent dat?

Stolwijkstraat 19 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-11-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2425.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stolwijkstraat 19 2?

Stolwijkstraat 19 2 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Aalsmeerwegbuurt-West?

De wijk Aalsmeerwegbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalsmeerwegbuurt-West?