Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 57 m²
Westlandgracht 193 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westlandgracht 193 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-West is €522.000. Dat komt neer op circa €9.158 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestlandgracht 193 H is een appartement van 57 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-West. De buurt telt 1.469 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.832 inwoners per km².
Westlandgracht 193 H is een appartement in Aalsmeerwegbuurt-West, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Westlandgracht 193 H heeft 57 m² woonoppervlakte. In Aalsmeerwegbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Aalsmeerwegbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Westlandgracht 193 H in Aalsmeerwegbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westlandgracht 193 H: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Aalsmeerwegbuurt-West: restaurant (0.2 km), cafe (0.2 km).
Een woningrapport voor Westlandgracht 193 H bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Aalsmeerwegbuurt-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1933, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.