Woningdetails
- Type
- Benedenwoning (appartement met open portiek)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Inhoud
- 210 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Ligging
- In woonwijk
Woestduinstraat 142 H is een benedenwoning (appartement met open portiek) in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Woestduinstraat 142 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
3.4 kmTe huur: gemeubileerd 2-slaapkamerappartement met tuin in Amsterdam Oud-Zuid In de populaire wijk Oud-Zuid bieden wij dit sfeervolle, gemeubileerde…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Woestduinstraat 142 H ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-West is €522.000. Dat komt neer op circa €7.457 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWoestduinstraat 142 H is een benedenwoning (appartement met open portiek) van 70 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-West. De buurt telt 1.469 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.832 inwoners per km².
Woestduinstraat 142 H is een benedenwoning (appartement met open portiek) in Aalsmeerwegbuurt-West, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Woestduinstraat 142 H heeft 70 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Woestduinstraat 142 H heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.16 kg/jaar.
Woestduinstraat 142 H heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 31 m².
De wijk Aalsmeerwegbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Woestduinstraat 142 H in Aalsmeerwegbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.