Bovenwoning (appartement met open portiek) Woestduinstraat 140 2 Amsterdam

Woestduinstraat 140 2, 1059 SZ Amsterdam

62 m² Bouwjaar 1933 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Woestduinstraat 140 2 is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bovenwoning (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
274 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Woestduinstraat 140 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Woestduinstraat 140 2

Energielabel

Energieklasse
E
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2530 Inwoners
1525 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1469 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Aalsmeerwegbuurt-West
43% Koopwoningen
25.832 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Woestduinstraat 140 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Woestduinstraat 140 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Woestduinstraat 140 2?

De prijsindicatie voor Woestduinstraat 140 2 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-West is €522.000. Dat komt neer op circa €8.419 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woestduinstraat 140 2 zich tot de wijk Aalsmeerwegbuurt-West?

Woestduinstraat 140 2 is een bovenwoning (appartement met open portiek) van 62 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-West. De buurt telt 1.469 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.832 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woestduinstraat 140 2?

Woestduinstraat 140 2 is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Aalsmeerwegbuurt-West, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Woestduinstraat 140 2 vergeleken met de buurt?

Woestduinstraat 140 2 heeft 62 m² woonoppervlakte en 274 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Woestduinstraat 140 2 en wat betekent dat?

Woestduinstraat 140 2 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Woestduinstraat 140 2?

Woestduinstraat 140 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Aalsmeerwegbuurt-West?

De wijk Aalsmeerwegbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalsmeerwegbuurt-West?