Benedenwoning (appartement) Kromme Leimuidenstraat 10 H Amsterdam

Kromme Leimuidenstraat 10 H, 1059 EM Amsterdam

67 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Kromme Leimuidenstraat 10 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
180 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kromme Leimuidenstraat 10 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kromme Leimuidenstraat 10 H

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.45 kg/m²

Tuin
Ja (30.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2165 Inwoners
1320 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1274 Woningvoorraad
€563.000 Gem. woningwaarde Aalsmeerwegbuurt-Oost
39% Koopwoningen
19.126 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kromme Leimuidenstraat 10 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kromme Leimuidenstraat 10 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Kromme Leimuidenstraat 10 H?

De prijsindicatie voor Kromme Leimuidenstraat 10 H ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-Oost is €563.000. Dat komt neer op circa €8.403 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kromme Leimuidenstraat 10 H zich tot de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost?

Kromme Leimuidenstraat 10 H is een benedenwoning (appartement) van 67 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost. De buurt telt 1.274 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kromme Leimuidenstraat 10 H?

Kromme Leimuidenstraat 10 H is een benedenwoning (appartement) in Aalsmeerwegbuurt-Oost, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kromme Leimuidenstraat 10 H vergeleken met de buurt?

Kromme Leimuidenstraat 10 H heeft 67 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kromme Leimuidenstraat 10 H en wat betekent dat?

Kromme Leimuidenstraat 10 H heeft energielabel A. Geldig tot 2031-02-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kromme Leimuidenstraat 10 H?

Kromme Leimuidenstraat 10 H heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Aalsmeerwegbuurt-Oost?

De wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.