Streetview Sloterkade 178 Amsterdam

Sloterkade 178, 1059 EB Amsterdam

38 m² Bouwjaar 1910

Sloterkade 178 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m² en een perceel van 75 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
38 m²
Perceeloppervlakte
75 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Sloterkade 178

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2165 Inwoners
1320 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1274 Woningvoorraad
€563.000 Gem. woningwaarde Aalsmeerwegbuurt-Oost
39% Koopwoningen
19.126 Inwoners per km²

Locatie van Sloterkade 178

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sloterkade 178

Wat is de geschatte woningwaarde van Sloterkade 178?

De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-Oost is €563.000. Dat komt neer op circa €14.816 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sloterkade 178 zich tot de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost?

Sloterkade 178 is een woonhuis van 38 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost. De buurt telt 1.274 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sloterkade 178?

Sloterkade 178 is een woonhuis in Aalsmeerwegbuurt-Oost, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sloterkade 178 vergeleken met de buurt?

Sloterkade 178 heeft 38 m² woonoppervlakte. Het perceel is 75 m². In Aalsmeerwegbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Aalsmeerwegbuurt-Oost?

De wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalsmeerwegbuurt-Oost?

Vanuit Sloterkade 178 in Aalsmeerwegbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aalsmeerwegbuurt-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sloterkade 178: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Aalsmeerwegbuurt-Oost?

Recreatie nabij Aalsmeerwegbuurt-Oost: restaurant (0.2 km), cafe (0.2 km).