Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Inhoud
- 493 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Sloterkade 161 A is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sloterkade 161 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
3.4 kmDe prijsindicatie voor Sloterkade 161 A ligt rond €915.000 tot €1.015.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-Oost is €563.000. Dat komt neer op circa €3.454 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSloterkade 161 A is een appartement van 163 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost. De buurt telt 1.274 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.126 inwoners per km².
Sloterkade 161 A is een appartement in Aalsmeerwegbuurt-Oost, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Sloterkade 161 A heeft 163 m² woonoppervlakte en 493 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sloterkade 161 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Sloterkade 161 A heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Sloterkade 161 A in Aalsmeerwegbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sloterkade 161 A: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.4 km.