Bovenwoning Heemstedestraat 43 2 Amsterdam

Heemstedestraat 43 2, 1059 EA Amsterdam

53 m² Bouwjaar 1933 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Heemstedestraat 43 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
175 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Heemstedestraat 43 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heemstedestraat 43 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2530 Inwoners
1525 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1469 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Aalsmeerwegbuurt-West
43% Koopwoningen
25.832 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heemstedestraat 43 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Heemstedestraat 43 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Heemstedestraat 43 2?

De prijsindicatie voor Heemstedestraat 43 2 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-West is €522.000. Dat komt neer op circa €9.849 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heemstedestraat 43 2 zich tot de wijk Aalsmeerwegbuurt-West?

Heemstedestraat 43 2 is een bovenwoning van 53 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-West. De buurt telt 1.469 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.832 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heemstedestraat 43 2?

Heemstedestraat 43 2 is een bovenwoning in Aalsmeerwegbuurt-West, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heemstedestraat 43 2 vergeleken met de buurt?

Heemstedestraat 43 2 heeft 53 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heemstedestraat 43 2 en wat betekent dat?

Heemstedestraat 43 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heemstedestraat 43 2?

Heemstedestraat 43 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Aalsmeerwegbuurt-West?

De wijk Aalsmeerwegbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalsmeerwegbuurt-West?