Streetview Sassenheimstraat 42 2 Amsterdam

Sassenheimstraat 42 2, 1059 BJ Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1906 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Sassenheimstraat 42 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
157 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Sassenheimstraat 42 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sassenheimstraat 42 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
175.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
241.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2165 Inwoners
1320 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1274 Woningvoorraad
€563.000 Gem. woningwaarde Aalsmeerwegbuurt-Oost
39% Koopwoningen
19.126 Inwoners per km²

Locatie van Sassenheimstraat 42 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sassenheimstraat 42 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Sassenheimstraat 42 2?

De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-Oost is €563.000. Dat komt neer op circa €9.707 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sassenheimstraat 42 2 zich tot de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost?

Sassenheimstraat 42 2 is een appartement van 58 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost. De buurt telt 1.274 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sassenheimstraat 42 2?

Sassenheimstraat 42 2 is een appartement in Aalsmeerwegbuurt-Oost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sassenheimstraat 42 2 vergeleken met de buurt?

Sassenheimstraat 42 2 heeft 58 m² woonoppervlakte en 157 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sassenheimstraat 42 2 en wat betekent dat?

Sassenheimstraat 42 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sassenheimstraat 42 2?

Sassenheimstraat 42 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Aalsmeerwegbuurt-Oost?

De wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalsmeerwegbuurt-Oost?