Streetview Sassenheimstraat 17 3 Amsterdam

Sassenheimstraat 17 3, 1059 BA Amsterdam

92 m² Bouwjaar 1929 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Sassenheimstraat 17 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
92 m²
Inhoud
337 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Sassenheimstraat 17 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sassenheimstraat 17 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
134.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.69 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2165 Inwoners
1320 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1274 Woningvoorraad
€563.000 Gem. woningwaarde Aalsmeerwegbuurt-Oost
39% Koopwoningen
19.126 Inwoners per km²

Locatie van Sassenheimstraat 17 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sassenheimstraat 17 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Sassenheimstraat 17 3?

De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-Oost is €563.000. Dat komt neer op circa €6.120 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sassenheimstraat 17 3 zich tot de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost?

Sassenheimstraat 17 3 is een appartement van 92 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost. De buurt telt 1.274 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sassenheimstraat 17 3?

Sassenheimstraat 17 3 is een appartement in Aalsmeerwegbuurt-Oost, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sassenheimstraat 17 3 vergeleken met de buurt?

Sassenheimstraat 17 3 heeft 92 m² woonoppervlakte en 337 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sassenheimstraat 17 3 en wat betekent dat?

Sassenheimstraat 17 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-09-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sassenheimstraat 17 3?

Sassenheimstraat 17 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Aalsmeerwegbuurt-Oost?

De wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalsmeerwegbuurt-Oost?