Bovenwoning (appartement) Rijnsburgstraat 90 3 Amsterdam

Rijnsburgstraat 90 3, 1059 AZ Amsterdam

90 m² Bouwjaar 1933 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Rijnsburgstraat 90 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
346 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijnsburgstraat 90 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnsburgstraat 90 3

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
194.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.64 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2165 Inwoners
1320 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1274 Woningvoorraad
€563.000 Gem. woningwaarde Aalsmeerwegbuurt-Oost
39% Koopwoningen
19.126 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnsburgstraat 90 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Rijnsburgstraat 90 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnsburgstraat 90 3?

De prijsindicatie voor Rijnsburgstraat 90 3 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-Oost is €563.000. Dat komt neer op circa €6.256 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnsburgstraat 90 3 zich tot de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost?

Rijnsburgstraat 90 3 is een bovenwoning (appartement) van 90 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost. De buurt telt 1.274 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnsburgstraat 90 3?

Rijnsburgstraat 90 3 is een bovenwoning (appartement) in Aalsmeerwegbuurt-Oost, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnsburgstraat 90 3 vergeleken met de buurt?

Rijnsburgstraat 90 3 heeft 90 m² woonoppervlakte en 346 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnsburgstraat 90 3 en wat betekent dat?

Rijnsburgstraat 90 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnsburgstraat 90 3?

Rijnsburgstraat 90 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Aalsmeerwegbuurt-Oost?

De wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalsmeerwegbuurt-Oost?