Streetview Rijnsburgstraat 82 4 Amsterdam

Rijnsburgstraat 82 4, 1059 AZ Amsterdam

68 m² Bouwjaar 1933

Rijnsburgstraat 82 4 is een woning in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
68 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijnsburgstraat 82 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2165 Inwoners
1320 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1274 Woningvoorraad
€563.000 Gem. woningwaarde Aalsmeerwegbuurt-Oost
39% Koopwoningen
19.126 Inwoners per km²

Locatie van Rijnsburgstraat 82 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Rijnsburgstraat 82 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnsburgstraat 82 4?

De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-Oost is €563.000. Dat komt neer op circa €8.279 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnsburgstraat 82 4 zich tot de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost?

Rijnsburgstraat 82 4 is een woning van 68 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost. De buurt telt 1.274 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnsburgstraat 82 4?

Rijnsburgstraat 82 4 is een woning in Aalsmeerwegbuurt-Oost, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnsburgstraat 82 4 vergeleken met de buurt?

Rijnsburgstraat 82 4 heeft 68 m² woonoppervlakte. In Aalsmeerwegbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Aalsmeerwegbuurt-Oost?

De wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalsmeerwegbuurt-Oost?

Vanuit Rijnsburgstraat 82 4 in Aalsmeerwegbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aalsmeerwegbuurt-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijnsburgstraat 82 4: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Aalsmeerwegbuurt-Oost?