Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1926
- Woonoppervlakte
- 172 m²
- Inhoud
- 577 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Rijnsburgstraat 91 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijnsburgstraat 91 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-Oost is €563.000. Dat komt neer op circa €3.273 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijnsburgstraat 91 H is een appartement van 172 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost. De buurt telt 1.274 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.126 inwoners per km².
Rijnsburgstraat 91 H is een appartement in Aalsmeerwegbuurt-Oost, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rijnsburgstraat 91 H heeft 172 m² woonoppervlakte en 577 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rijnsburgstraat 91 H heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Rijnsburgstraat 91 H heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Rijnsburgstraat 91 H in Aalsmeerwegbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijnsburgstraat 91 H: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.4 km.