Bovenwoning (appartement) Aalsmeerweg 82 2 Amsterdam

Aalsmeerweg 82 2, 1059 AM Amsterdam

61 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Aalsmeerweg 82 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
206 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Aalsmeerweg 82 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aalsmeerweg 82 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
177.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.82 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2530 Inwoners
1525 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1469 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Aalsmeerwegbuurt-West
43% Koopwoningen
25.832 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aalsmeerweg 82 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Aalsmeerweg 82 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Aalsmeerweg 82 2?

De prijsindicatie voor Aalsmeerweg 82 2 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-West is €522.000. Dat komt neer op circa €8.557 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aalsmeerweg 82 2 zich tot de wijk Aalsmeerwegbuurt-West?

Aalsmeerweg 82 2 is een bovenwoning (appartement) van 61 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-West. De buurt telt 1.469 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.832 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aalsmeerweg 82 2?

Aalsmeerweg 82 2 is een bovenwoning (appartement) in Aalsmeerwegbuurt-West, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Aalsmeerweg 82 2 vergeleken met de buurt?

Aalsmeerweg 82 2 heeft 61 m² woonoppervlakte en 206 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aalsmeerweg 82 2 en wat betekent dat?

Aalsmeerweg 82 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aalsmeerweg 82 2?

Aalsmeerweg 82 2 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Aalsmeerwegbuurt-West?

De wijk Aalsmeerwegbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalsmeerwegbuurt-West?