Bovenwoning Aalsmeerweg 123 1 Amsterdam

Aalsmeerweg 123 1, 1059 AH Amsterdam

59 m² Bouwjaar 1933 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Aalsmeerweg 123 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
59 m²
Inhoud
188 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Aalsmeerweg 123 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aalsmeerweg 123 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
203.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2165 Inwoners
1320 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1274 Woningvoorraad
€563.000 Gem. woningwaarde Aalsmeerwegbuurt-Oost
39% Koopwoningen
19.126 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aalsmeerweg 123 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Aalsmeerweg 123 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Aalsmeerweg 123 1?

De prijsindicatie voor Aalsmeerweg 123 1 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-Oost is €563.000. Dat komt neer op circa €9.542 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aalsmeerweg 123 1 zich tot de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost?

Aalsmeerweg 123 1 is een bovenwoning van 59 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost. De buurt telt 1.274 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aalsmeerweg 123 1?

Aalsmeerweg 123 1 is een bovenwoning in Aalsmeerwegbuurt-Oost, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Aalsmeerweg 123 1 vergeleken met de buurt?

Aalsmeerweg 123 1 heeft 59 m² woonoppervlakte en 188 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aalsmeerweg 123 1 en wat betekent dat?

Aalsmeerweg 123 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-06-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aalsmeerweg 123 1?

Aalsmeerweg 123 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Aalsmeerwegbuurt-Oost?

De wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalsmeerwegbuurt-Oost?