Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1929
- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Inhoud
- 279 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Laatst bekende transactie
- Periode 2024 tot 2028
- Ligging
- on_busy_road, in_residential_district
Aalsmeerweg 81 4 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Aalsmeerweg 81 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
3.4 km### EXCUSES, DOOR DE HOGE INTERESSE NEMEN WIJ GEEN AANVRAGEN MEER IN BEHANDELING!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-Oost is €563.000. Dat komt neer op circa €11.260 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAalsmeerweg 81 4 is een bovenwoning van 50 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost. De buurt telt 1.274 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.126 inwoners per km².
Aalsmeerweg 81 4 is een bovenwoning in Aalsmeerwegbuurt-Oost, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Aalsmeerweg 81 4 heeft 50 m² woonoppervlakte en 279 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Aalsmeerweg 81 4 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-06-04. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.04 kg/jaar.
Aalsmeerweg 81 4 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Aalsmeerweg 81 4 in Aalsmeerwegbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.