Bovenwoning (appartement) Aalsmeerweg 41 4 Amsterdam

Aalsmeerweg 41 4, 1059 AB Amsterdam

42 m² Bouwjaar 1928 1 kamers 1 slaapkamers Label B

Aalsmeerweg 41 4 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m² en 1 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
42 m²
Inhoud
154 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Aalsmeerweg 41 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aalsmeerweg 41 4

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
146.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
38.4%
CO₂-emissie
37.38 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2165 Inwoners
1320 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1274 Woningvoorraad
€563.000 Gem. woningwaarde Aalsmeerwegbuurt-Oost
39% Koopwoningen
19.126 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aalsmeerweg 41 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Aalsmeerweg 41 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Aalsmeerweg 41 4?

De prijsindicatie voor Aalsmeerweg 41 4 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalsmeerwegbuurt-Oost is €563.000. Dat komt neer op circa €13.405 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aalsmeerweg 41 4 zich tot de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost?

Aalsmeerweg 41 4 is een bovenwoning (appartement) van 42 m² in de wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost. De buurt telt 1.274 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aalsmeerweg 41 4?

Aalsmeerweg 41 4 is een bovenwoning (appartement) in Aalsmeerwegbuurt-Oost, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Aalsmeerweg 41 4 vergeleken met de buurt?

Aalsmeerweg 41 4 heeft 42 m² woonoppervlakte en 154 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Aalsmeerwegbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aalsmeerweg 41 4 en wat betekent dat?

Aalsmeerweg 41 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-06-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 37.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aalsmeerweg 41 4?

Aalsmeerweg 41 4 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Aalsmeerwegbuurt-Oost?

De wijk Aalsmeerwegbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalsmeerwegbuurt-Oost?