Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Inhoud
- 354 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Crynssenstraat 21 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Crynssenstraat 21 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.8 kmOntdek deze schitterende, volledig gerenoveerde woning in het hart van De Baarsjes! Deze instapklare woning, in 2025 tot in detail vernieuwd, straalt…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Crynssenstraat 21 3 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Paramariboplein e.o. is €577.000. Dat komt neer op circa €5.548 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCrynssenstraat 21 3 is een bovenwoning (appartement) van 104 m² in de wijk Paramariboplein e.o.. De buurt telt 1.986 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.682 inwoners per km².
Crynssenstraat 21 3 is een bovenwoning (appartement) in Paramariboplein e.o., gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Crynssenstraat 21 3 heeft 104 m² woonoppervlakte en 354 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Paramariboplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Crynssenstraat 21 3 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.44 kg/jaar.
Crynssenstraat 21 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Paramariboplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Crynssenstraat 21 3 in Paramariboplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.