Bovenwoning Van Rensselaerstraat 29 3 Amsterdam

Van Rensselaerstraat 29 3, 1058 XR Amsterdam

105 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 2 slaapkamers Label A+

Van Rensselaerstraat 29 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
105 m²
Inhoud
373 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Van Rensselaerstraat 29 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Rensselaerstraat 29 3

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
84.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
99.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.5%
CO₂-emissie
17.07 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3705 Inwoners
2110 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1986 Woningvoorraad
€577.000 Gem. woningwaarde Paramariboplein e.o.
36% Koopwoningen
23.682 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Rensselaerstraat 29 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Rensselaerstraat 29 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Rensselaerstraat 29 3?

De prijsindicatie voor Van Rensselaerstraat 29 3 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Paramariboplein e.o. is €577.000. Dat komt neer op circa €5.495 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Rensselaerstraat 29 3 zich tot de wijk Paramariboplein e.o.?

Van Rensselaerstraat 29 3 is een bovenwoning van 105 m² in de wijk Paramariboplein e.o.. De buurt telt 1.986 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.682 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Rensselaerstraat 29 3?

Van Rensselaerstraat 29 3 is een bovenwoning in Paramariboplein e.o., gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Rensselaerstraat 29 3 vergeleken met de buurt?

Van Rensselaerstraat 29 3 heeft 105 m² woonoppervlakte en 373 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Paramariboplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Rensselaerstraat 29 3 en wat betekent dat?

Van Rensselaerstraat 29 3 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Rensselaerstraat 29 3?

Van Rensselaerstraat 29 3 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Paramariboplein e.o.?

De wijk Paramariboplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.