Benedenwoning (appartement) Nickeriestraat 39 H Amsterdam

Nickeriestraat 39 H, 1058 VV Amsterdam

68 m² Bouwjaar 1922 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Nickeriestraat 39 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Nickeriestraat 39 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nickeriestraat 39 H

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
110.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.18 kg/m²

Tuin
Ja (25.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3705 Inwoners
2110 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1986 Woningvoorraad
€577.000 Gem. woningwaarde Paramariboplein e.o.
36% Koopwoningen
23.682 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nickeriestraat 39 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nickeriestraat 39 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Nickeriestraat 39 H?

De prijsindicatie voor Nickeriestraat 39 H ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Paramariboplein e.o. is €577.000. Dat komt neer op circa €8.485 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nickeriestraat 39 H zich tot de wijk Paramariboplein e.o.?

Nickeriestraat 39 H is een benedenwoning (appartement) van 68 m² in de wijk Paramariboplein e.o.. De buurt telt 1.986 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.682 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nickeriestraat 39 H?

Nickeriestraat 39 H is een benedenwoning (appartement) in Paramariboplein e.o., gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nickeriestraat 39 H vergeleken met de buurt?

Nickeriestraat 39 H heeft 68 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Paramariboplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nickeriestraat 39 H en wat betekent dat?

Nickeriestraat 39 H heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nickeriestraat 39 H?

Nickeriestraat 39 H heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 25 m².

Hoe is de woningmarkt in Paramariboplein e.o.?

De wijk Paramariboplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paramariboplein e.o.?