Bovenwoning (appartement) Westlandgracht 107 3 Amsterdam

Westlandgracht 107 3, 1058 TS Amsterdam

65 m² Bouwjaar 1933 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Westlandgracht 107 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
226 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€580.000 tot €680.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Westlandgracht 107 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westlandgracht 107 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.38
CO₂-emissie
2207.89 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3625 Inwoners
2115 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2071 Woningvoorraad
€548.000 Gem. woningwaarde Westlandgrachtbuurt
34% Koopwoningen
22.835 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westlandgracht 107 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Westlandgracht 107 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Westlandgracht 107 3?

De prijsindicatie voor Westlandgracht 107 3 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Westlandgrachtbuurt is €548.000. Dat komt neer op circa €8.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westlandgracht 107 3 zich tot de wijk Westlandgrachtbuurt?

Westlandgracht 107 3 is een bovenwoning (appartement) van 65 m² in de wijk Westlandgrachtbuurt. De buurt telt 2.071 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.835 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westlandgracht 107 3?

Westlandgracht 107 3 is een bovenwoning (appartement) in Westlandgrachtbuurt, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westlandgracht 107 3 vergeleken met de buurt?

Westlandgracht 107 3 heeft 65 m² woonoppervlakte en 226 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Westlandgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westlandgracht 107 3 en wat betekent dat?

Westlandgracht 107 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-03-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2207.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westlandgracht 107 3?

Westlandgracht 107 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Westlandgrachtbuurt?

De wijk Westlandgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westlandgrachtbuurt?