Benedenwoning Woestduinstraat 68 H Amsterdam

Woestduinstraat 68 H, 1058 TH Amsterdam

79 m² Bouwjaar 1933 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Woestduinstraat 68 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
303 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€645.000 tot €745.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Woestduinstraat 68 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Woestduinstraat 68 H

Tuin
Ja (63.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3625 Inwoners
2115 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2071 Woningvoorraad
€548.000 Gem. woningwaarde Westlandgrachtbuurt
34% Koopwoningen
22.835 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Woestduinstraat 68 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Woestduinstraat 68 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Woestduinstraat 68 H?

De prijsindicatie voor Woestduinstraat 68 H ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Westlandgrachtbuurt is €548.000. Dat komt neer op circa €6.937 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woestduinstraat 68 H zich tot de wijk Westlandgrachtbuurt?

Woestduinstraat 68 H is een benedenwoning van 79 m² in de wijk Westlandgrachtbuurt. De buurt telt 2.071 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.835 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woestduinstraat 68 H?

Woestduinstraat 68 H is een benedenwoning in Westlandgrachtbuurt, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Woestduinstraat 68 H vergeleken met de buurt?

Woestduinstraat 68 H heeft 79 m² woonoppervlakte en 303 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Westlandgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Woestduinstraat 68 H en wat betekent dat?

Woestduinstraat 68 H heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Woestduinstraat 68 H?

Woestduinstraat 68 H heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 63 m².

Hoe is de woningmarkt in Westlandgrachtbuurt?

De wijk Westlandgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westlandgrachtbuurt?

Vanuit Woestduinstraat 68 H in Westlandgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.