Bovenwoning Legmeerstraat 66 2 Amsterdam

Legmeerstraat 66 2, 1058 NH Amsterdam

132 m² Bouwjaar 1931 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Legmeerstraat 66 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
132 m²
Inhoud
457 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€910.000 tot €1.010.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Legmeerstraat 66 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Legmeerstraat 66 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
205.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
277.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.87 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1645 Inwoners
955 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
949 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Legmeerpleinbuurt
32% Koopwoningen
23.576 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Legmeerstraat 66 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Legmeerstraat 66 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Legmeerstraat 66 2?

De prijsindicatie voor Legmeerstraat 66 2 ligt rond €910.000 tot €1.010.000. De gemiddelde woningwaarde in Legmeerpleinbuurt is €604.000. Dat komt neer op circa €4.576 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Legmeerstraat 66 2 zich tot de wijk Legmeerpleinbuurt?

Legmeerstraat 66 2 is een bovenwoning van 132 m² in de wijk Legmeerpleinbuurt. De buurt telt 949 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Legmeerstraat 66 2?

Legmeerstraat 66 2 is een bovenwoning in Legmeerpleinbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Legmeerstraat 66 2 vergeleken met de buurt?

Legmeerstraat 66 2 heeft 132 m² woonoppervlakte en 457 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Legmeerpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Legmeerstraat 66 2 en wat betekent dat?

Legmeerstraat 66 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-07-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Legmeerstraat 66 2?

Legmeerstraat 66 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Legmeerpleinbuurt?

De wijk Legmeerpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Legmeerpleinbuurt?

Vanuit Legmeerstraat 66 2 in Legmeerpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.