Portiekflat Warmondstraat 139 1 Amsterdam

Warmondstraat 139 1, 1058 KV Amsterdam

77 m² Bouwjaar 1929 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Warmondstraat 139 1 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
77 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€575.000 tot €675.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Warmondstraat 139 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Warmondstraat 139 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
103.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3625 Inwoners
2115 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2071 Woningvoorraad
€548.000 Gem. woningwaarde Westlandgrachtbuurt
34% Koopwoningen
22.835 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Warmondstraat 139 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Warmondstraat 139 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Warmondstraat 139 1?

De prijsindicatie voor Warmondstraat 139 1 ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in Westlandgrachtbuurt is €548.000. Dat komt neer op circa €7.117 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Warmondstraat 139 1 zich tot de wijk Westlandgrachtbuurt?

Warmondstraat 139 1 is een portiekflat van 77 m² in de wijk Westlandgrachtbuurt. De buurt telt 2.071 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.835 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Warmondstraat 139 1?

Warmondstraat 139 1 is een portiekflat in Westlandgrachtbuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Warmondstraat 139 1 vergeleken met de buurt?

Warmondstraat 139 1 heeft 77 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Westlandgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Warmondstraat 139 1 en wat betekent dat?

Warmondstraat 139 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Warmondstraat 139 1?

Warmondstraat 139 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westlandgrachtbuurt?

De wijk Westlandgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westlandgrachtbuurt?