Benedenwoning Haarlemmermeerstraat 39 H Amsterdam

Haarlemmermeerstraat 39 H, 1058 JN Amsterdam

81 m² Bouwjaar 1933 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Haarlemmermeerstraat 39 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
311 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Haarlemmermeerstraat 39 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haarlemmermeerstraat 39 H

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
151.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
320.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.57 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (88.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1535 Inwoners
905 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
842 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Surinamepleinbuurt
39% Koopwoningen
18.246 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haarlemmermeerstraat 39 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Haarlemmermeerstraat 39 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Haarlemmermeerstraat 39 H?

De prijsindicatie voor Haarlemmermeerstraat 39 H ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Surinamepleinbuurt is €632.000. Dat komt neer op circa €7.802 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haarlemmermeerstraat 39 H zich tot de wijk Surinamepleinbuurt?

Haarlemmermeerstraat 39 H is een benedenwoning van 81 m² in de wijk Surinamepleinbuurt. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.246 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haarlemmermeerstraat 39 H?

Haarlemmermeerstraat 39 H is een benedenwoning in Surinamepleinbuurt, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haarlemmermeerstraat 39 H vergeleken met de buurt?

Haarlemmermeerstraat 39 H heeft 81 m² woonoppervlakte en 311 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Surinamepleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haarlemmermeerstraat 39 H en wat betekent dat?

Haarlemmermeerstraat 39 H heeft energielabel E. Geldig tot 2035-09-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Haarlemmermeerstraat 39 H?

Haarlemmermeerstraat 39 H heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 88 m².

Hoe is de woningmarkt in Surinamepleinbuurt?

De wijk Surinamepleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Surinamepleinbuurt?