Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Haarlemmermeerstraat 31 3 Amsterdam

Haarlemmermeerstraat 31 3, 1058 JN Amsterdam

165 m² Bouwjaar 1906 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Haarlemmermeerstraat 31 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
165 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Haarlemmermeerstraat 31 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haarlemmermeerstraat 31 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.75 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1535 Inwoners
905 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
842 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Surinamepleinbuurt
39% Koopwoningen
18.246 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haarlemmermeerstraat 31 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Haarlemmermeerstraat 31 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Haarlemmermeerstraat 31 3?

De prijsindicatie voor Haarlemmermeerstraat 31 3 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Surinamepleinbuurt is €632.000. Dat komt neer op circa €3.830 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haarlemmermeerstraat 31 3 zich tot de wijk Surinamepleinbuurt?

Haarlemmermeerstraat 31 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 165 m² in de wijk Surinamepleinbuurt. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.246 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haarlemmermeerstraat 31 3?

Haarlemmermeerstraat 31 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Surinamepleinbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haarlemmermeerstraat 31 3 vergeleken met de buurt?

Haarlemmermeerstraat 31 3 heeft 165 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Surinamepleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haarlemmermeerstraat 31 3 en wat betekent dat?

Haarlemmermeerstraat 31 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Haarlemmermeerstraat 31 3?

Haarlemmermeerstraat 31 3 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Surinamepleinbuurt?

De wijk Surinamepleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.