Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1921
- Woonoppervlakte
- 272 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
Jacob Marisplein 8 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 272 m² en een perceel van 122 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jacob Marisplein 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Jacob Marisplein 8 ligt rond €870.000 tot €970.000. De gemiddelde woningwaarde in Surinamepleinbuurt is €632.000. Dat komt neer op circa €2.324 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJacob Marisplein 8 is een appartement van 272 m² in de wijk Surinamepleinbuurt. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.246 inwoners per km².
Jacob Marisplein 8 is een appartement in Surinamepleinbuurt, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jacob Marisplein 8 heeft 272 m² woonoppervlakte. Het perceel is 122 m². In Surinamepleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Surinamepleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Jacob Marisplein 8 in Surinamepleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jacob Marisplein 8: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Surinamepleinbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.2 km).
De prijsindicatie ligt rond €870.000 tot €970.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Surinamepleinbuurt is €632.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.