Bovenwoning Jacob Marisstraat 38 2 Amsterdam

Jacob Marisstraat 38 2, 1058 JA Amsterdam

139 m² Bouwjaar 1910 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Jacob Marisstraat 38 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
139 m²
Inhoud
458 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.240.000 tot €1.490.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Jacob Marisstraat 38 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob Marisstraat 38 2

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
2.28
CO₂-emissie
7427.09 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1645 Inwoners
955 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
949 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Legmeerpleinbuurt
32% Koopwoningen
23.576 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacob Marisstraat 38 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jacob Marisstraat 38 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob Marisstraat 38 2?

De prijsindicatie voor Jacob Marisstraat 38 2 ligt rond €1.240.000 tot €1.490.000. De gemiddelde woningwaarde in Legmeerpleinbuurt is €604.000. Dat komt neer op circa €4.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob Marisstraat 38 2 zich tot de wijk Legmeerpleinbuurt?

Jacob Marisstraat 38 2 is een bovenwoning van 139 m² in de wijk Legmeerpleinbuurt. De buurt telt 949 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob Marisstraat 38 2?

Jacob Marisstraat 38 2 is een bovenwoning in Legmeerpleinbuurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jacob Marisstraat 38 2 vergeleken met de buurt?

Jacob Marisstraat 38 2 heeft 139 m² woonoppervlakte en 458 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Legmeerpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob Marisstraat 38 2 en wat betekent dat?

Jacob Marisstraat 38 2 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-02-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 7427.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacob Marisstraat 38 2?

Jacob Marisstraat 38 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Legmeerpleinbuurt?

De wijk Legmeerpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Legmeerpleinbuurt?