Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Inhoud
- 399 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
- Indicatie vraagprijs
- €1.155.000 tot €1.405.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Jacob Marisstraat 16 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jacob Marisstraat 16 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
2.9 kmOmschrijving *** For English see below Elegant, sfeervol en licht dubbel bovenhuis van 143m2 op eigen grond in een van de mooiste straten van…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Jacob Marisstraat 16 2 ligt rond €1.155.000 tot €1.405.000. De gemiddelde woningwaarde in Legmeerpleinbuurt is €604.000. Dat komt neer op circa €4.224 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJacob Marisstraat 16 2 is een bovenwoning van 143 m² in de wijk Legmeerpleinbuurt. De buurt telt 949 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.576 inwoners per km².
Jacob Marisstraat 16 2 is een bovenwoning in Legmeerpleinbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jacob Marisstraat 16 2 heeft 143 m² woonoppervlakte en 399 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Legmeerpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jacob Marisstraat 16 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.61 kg/jaar.
Jacob Marisstraat 16 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Legmeerpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Jacob Marisstraat 16 2 in Legmeerpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.