Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 36 m²
- Inhoud
- 99 m³
- Kamers
- 1
- Slaapkamers
- 1
Andreas Schelfhoutstraat 50 D is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 36 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Andreas Schelfhoutstraat 50 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Surinamepleinbuurt is €632.000. Dat komt neer op circa €17.556 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAndreas Schelfhoutstraat 50 D is een appartement van 36 m² in de wijk Surinamepleinbuurt. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.246 inwoners per km².
Andreas Schelfhoutstraat 50 D is een appartement in Surinamepleinbuurt, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Andreas Schelfhoutstraat 50 D heeft 36 m² woonoppervlakte en 99 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Surinamepleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Andreas Schelfhoutstraat 50 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Andreas Schelfhoutstraat 50 D heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Surinamepleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Andreas Schelfhoutstraat 50 D in Surinamepleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Andreas Schelfhoutstraat 50 D: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.2 km.