Tussenverdieping Sloterkade 106 Amsterdam

Sloterkade 106, 1058 HL Amsterdam

49 m² Bouwjaar 2004 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Sloterkade 106 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
169 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan vaarwater, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Sloterkade 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sloterkade 106

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
97.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.06 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1645 Inwoners
955 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
949 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Legmeerpleinbuurt
32% Koopwoningen
23.576 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sloterkade 106

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sloterkade 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Sloterkade 106?

De prijsindicatie voor Sloterkade 106 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Legmeerpleinbuurt is €604.000. Dat komt neer op circa €12.327 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sloterkade 106 zich tot de wijk Legmeerpleinbuurt?

Sloterkade 106 is een tussenverdieping van 49 m² in de wijk Legmeerpleinbuurt. De buurt telt 949 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sloterkade 106?

Sloterkade 106 is een tussenverdieping in Legmeerpleinbuurt, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sloterkade 106 vergeleken met de buurt?

Sloterkade 106 heeft 49 m² woonoppervlakte en 169 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Legmeerpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sloterkade 106 en wat betekent dat?

Sloterkade 106 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-12-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sloterkade 106?

Sloterkade 106 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Legmeerpleinbuurt?

De wijk Legmeerpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Legmeerpleinbuurt?

Vanuit Sloterkade 106 in Legmeerpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.