Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 113 m²
- Inhoud
- 718 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Sloterkade 69 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m², een perceel van 113 m² en 8 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sloterkade 69
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Legmeerpleinbuurt is €604.000. Dat komt neer op circa €2.975 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSloterkade 69 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Legmeerpleinbuurt. De buurt telt 949 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.576 inwoners per km².
Sloterkade 69 is een woonhuis in Legmeerpleinbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Sloterkade 69 heeft 203 m² woonoppervlakte en 718 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Legmeerpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sloterkade 69 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-12-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.83 kg/jaar.
Sloterkade 69 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Legmeerpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Sloterkade 69 in Legmeerpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.