Streetview Sloterkade 37 Amsterdam

Sloterkade 37, 1058 HE Amsterdam

80 m² Bouwjaar 1980 Label C

Sloterkade 37 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
80 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Sloterkade 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sloterkade 37

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.49
CO₂-emissie
2718.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1535 Inwoners
905 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
842 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Surinamepleinbuurt
39% Koopwoningen
18.246 Inwoners per km²

Locatie van Sloterkade 37

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sloterkade 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Sloterkade 37?

De prijsindicatie voor Sloterkade 37 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Surinamepleinbuurt is €632.000. Dat komt neer op circa €7.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sloterkade 37 zich tot de wijk Surinamepleinbuurt?

Sloterkade 37 is een appartement van 80 m² in de wijk Surinamepleinbuurt. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.246 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sloterkade 37?

Sloterkade 37 is een appartement in Surinamepleinbuurt, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sloterkade 37 vergeleken met de buurt?

Sloterkade 37 heeft 80 m² woonoppervlakte. In Surinamepleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sloterkade 37 en wat betekent dat?

Sloterkade 37 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-05-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2718.45 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Surinamepleinbuurt?

De wijk Surinamepleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Surinamepleinbuurt?

Vanuit Sloterkade 37 in Surinamepleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Surinamepleinbuurt?