Bovenwoning (appartement) Surinameplein 9 2V Amsterdam

Surinameplein 9 2V, 1058 GL Amsterdam

34 m² Bouwjaar 1929 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Surinameplein 9 2V is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 34 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
34 m²
Inhoud
117 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Surinameplein 9 2V

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Surinameplein 9 2V

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1535 Inwoners
905 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
842 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Surinamepleinbuurt
39% Koopwoningen
18.246 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Surinameplein 9 2V

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Surinameplein 9 2V

Wat is de geschatte woningwaarde van Surinameplein 9 2V?

De prijsindicatie voor Surinameplein 9 2V ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Surinamepleinbuurt is €632.000. Dat komt neer op circa €18.588 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Surinameplein 9 2V zich tot de wijk Surinamepleinbuurt?

Surinameplein 9 2V is een bovenwoning (appartement) van 34 m² in de wijk Surinamepleinbuurt. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.246 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Surinameplein 9 2V?

Surinameplein 9 2V is een bovenwoning (appartement) in Surinamepleinbuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Surinameplein 9 2V vergeleken met de buurt?

Surinameplein 9 2V heeft 34 m² woonoppervlakte en 117 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Surinamepleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Surinameplein 9 2V en wat betekent dat?

Surinameplein 9 2V heeft energielabel E. Geldig tot 2030-03-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Surinameplein 9 2V?

Surinameplein 9 2V heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Surinamepleinbuurt?

De wijk Surinamepleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Surinamepleinbuurt?

Vanuit Surinameplein 9 2V in Surinamepleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.