Parkeerkelder Nachtwachtlaan 484 Amsterdam

Nachtwachtlaan 484, 1058 ES Amsterdam

60 m² Bouwjaar 1974 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Nachtwachtlaan 484 is een parkeerkelder in Amsterdam, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
196 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Nachtwachtlaan 484

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nachtwachtlaan 484

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
82.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
66.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
65.2%
CO₂-emissie
35.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

880 Inwoners
550 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
452 Woningvoorraad
€512.000 Gem. woningwaarde Rembrandtpark-Zuid
54% Koopwoningen
3.235 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nachtwachtlaan 484

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nachtwachtlaan 484

Wat is de geschatte woningwaarde van Nachtwachtlaan 484?

De prijsindicatie voor Nachtwachtlaan 484 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Rembrandtpark-Zuid is €512.000. Dat komt neer op circa €8.533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nachtwachtlaan 484 zich tot de wijk Rembrandtpark-Zuid?

Nachtwachtlaan 484 is een parkeerkelder van 60 m² in de wijk Rembrandtpark-Zuid. De buurt telt 452 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.235 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nachtwachtlaan 484?

Nachtwachtlaan 484 is een parkeerkelder in Rembrandtpark-Zuid, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nachtwachtlaan 484 vergeleken met de buurt?

Nachtwachtlaan 484 heeft 60 m² woonoppervlakte en 196 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Rembrandtpark-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nachtwachtlaan 484 en wat betekent dat?

Nachtwachtlaan 484 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nachtwachtlaan 484?

Nachtwachtlaan 484 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rembrandtpark-Zuid?

De wijk Rembrandtpark-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rembrandtpark-Zuid?

Vanuit Nachtwachtlaan 484 in Rembrandtpark-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.