Galerijflat Nachtwachtlaan 62 Amsterdam

Nachtwachtlaan 62, 1058 EB Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1972 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Nachtwachtlaan 62 is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
215 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Nachtwachtlaan 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nachtwachtlaan 62

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
54.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Blokverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeergarage
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

880 Inwoners
550 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
452 Woningvoorraad
€512.000 Gem. woningwaarde Rembrandtpark-Zuid
54% Koopwoningen
3.235 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nachtwachtlaan 62

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nachtwachtlaan 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Nachtwachtlaan 62?

De prijsindicatie voor Nachtwachtlaan 62 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Rembrandtpark-Zuid is €512.000. Dat komt neer op circa €8.828 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nachtwachtlaan 62 zich tot de wijk Rembrandtpark-Zuid?

Nachtwachtlaan 62 is een galerijflat van 58 m² in de wijk Rembrandtpark-Zuid. De buurt telt 452 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.235 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nachtwachtlaan 62?

Nachtwachtlaan 62 is een galerijflat in Rembrandtpark-Zuid, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nachtwachtlaan 62 vergeleken met de buurt?

Nachtwachtlaan 62 heeft 58 m² woonoppervlakte en 215 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Rembrandtpark-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nachtwachtlaan 62 en wat betekent dat?

Nachtwachtlaan 62 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nachtwachtlaan 62?

Nachtwachtlaan 62 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rembrandtpark-Zuid?

De wijk Rembrandtpark-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rembrandtpark-Zuid?

Vanuit Nachtwachtlaan 62 in Rembrandtpark-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.