Bovenwoning (appartement) Curaçaostraat 124 1 Amsterdam

Curaçaostraat 124 1, 1058 CD Amsterdam

74 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Curaçaostraat 124 1 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €550.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
244 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Curaçaostraat 124 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Curaçaostraat 124 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
223.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.4 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2990 Inwoners
1740 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1673 Woningvoorraad
€550.000 Gem. woningwaarde Postjeskade e.o.
26% Koopwoningen
18.418 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Curaçaostraat 124 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Curaçaostraat 124 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Curaçaostraat 124 1?

De prijsindicatie voor Curaçaostraat 124 1 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Postjeskade e.o. is €550.000. Dat komt neer op circa €7.432 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Curaçaostraat 124 1 zich tot de wijk Postjeskade e.o.?

Curaçaostraat 124 1 is een bovenwoning (appartement) van 74 m² in de wijk Postjeskade e.o.. De buurt telt 1.673 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.418 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Curaçaostraat 124 1?

Curaçaostraat 124 1 is een bovenwoning (appartement) in Postjeskade e.o., gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Curaçaostraat 124 1 vergeleken met de buurt?

Curaçaostraat 124 1 heeft 74 m² woonoppervlakte en 244 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Postjeskade e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €550.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Curaçaostraat 124 1 en wat betekent dat?

Curaçaostraat 124 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Curaçaostraat 124 1?

Curaçaostraat 124 1 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Postjeskade e.o.?

De wijk Postjeskade e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €550.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Postjeskade e.o.?